: +90 216 369 1 369
Çalışma Saatleri: 08:00-22:00
Cumartesi: 08:00-20:00
Pazar: 10:00-20:00

Hakkımızda

SLIMWELL

Slimwell, yenilikçi ve ileri teknoloji incelme ve zayıflama konsepti ile, Türkiye’de  “incelmede devrim” sloganıyla 2015 yılında doğdu. Amacımız sizi inceltmek, inceltirken sağlıklı, mutlu ve formda kalmanızı sağlamak. Spor salonlarına harcadığınız zaman ve eforu minimuma indiren Slimwell, sizi keyifli bir şekilde zayıflatırken vücudunuzu diğer spor aktivitelerine göre çok daha az yorar ve merkezimizden çıktığınızda kendinizi dinç, enerjik ve hareketli hissedersiniz.

İNCELMEDE DEVRİM

Slimwell cihazları vakum, infrared, kolajen, ozon tedavisi, kromaterapi, aromaterapi ve birçok yeni teknoloji içeren Türkiye’de ilklerin markasıdır. Profesyonel ekibimiz en iyi hizmeti sizlere maksimum hijyenik ortamda sunmaktadır.

Slimwell’deki her bir üstün teknolojik cihazın kendine has özellikleri vardır. Lütfen size en çok yarayacak olan cihazı bulmak için randevu alınız ve merkezimizi ziyaret ediniz.

Slimwell olarak siz değerli misafirlerimize her seans su, kişiye özel havlu ve terlik temin etmekteyiz. Sizden tek ricamız yanınızda mayo ve spor kıyafeti getirmeniz olacaktır.