: +90 216 369 1 369

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Slimwell

Günümüzde kadınların çalışma oranı arttıkça kendilerine ayırdıkları zaman azalmaya başladı. Çünkü artık kadınlar hayatın her alanında aktif olarak rol almaktadır. Fakat iş hayatı ve ev işleri birleşince kadının sorumlulukları oldukça artmış durumda. Yorucu bir mesai gününün sonrasında gelen ev işleri ile birlikte gün bitiyor. Bırakın kendisine zaman ayırmayı, dinlenecek zaman bulmak bile artık kolay olmuyor. Halbuki daha kaliteli bir yaşam için vücut sağlığı çok önemlidir. Vücudumuz sağlıklı bir şekilde ayakta kalmak için özenli bir bakıma ihtiyaç duyar.

Siz her ne kadar bu temponun içinde sağlıklı beslenmeye özen gösterseniz de vücudunuzun spora ihtiyacı var. Kilo probleminiz olmasa bile daha sağlıklı bir beden ve daha mutlu bir yaşam için spora zaman ayırmalısınız. Çünkü yaşınız ilerledikçe kaslarınız gücünü kaybeder, cildiniz ve vücudunuz yaşlanmaya başlar. Bunun için erken yaşlarda kas gelişimi ve vücut direncinin arttırılması için sporu hayatınıza dahil etmeniz gerekir. Ayrıca sporun size sağladığı manevi faydaları da gözardı etmemek gerekir. Spor, günün stresinden kurtulmak, yaşadığınız olumsuzlukları arkanızda bırakmak ve deşarj olmak için de en etkili yöntemlerdendir. Ama tabiki, özellikle çalışan bayanlar için, spora saatler ayırmak çok da kolay değil. Fakat artık istediğiniz görünüme ve daha da önemlisi sağlıklı bir vücuda sahip olmak için spor salonlarında saatler harcamak zorunda değilsiniz.

Tüm dünyada oldukça ses getiren SLIMWELL teknolojisi ile bu artık daha kolay. SLIMWELL’in sahip olduğu 4 ileri teknoloji alet ile hayal ettiğiniz görünüme rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Hydroshape, Bodyshape, Rollshape ve Activcouch aletleri ile sağlıklı bir şekilde incelebilir, günün yorgunluğunu atarak daha mutlu ve huzurlu olabilirsiniz. Bu aletler ile diğer spor aktivitelerine oranla daha az efor sarfederek daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Bunun için SLIMWELL ailesi ileri teknoloji aletleri, profesyonel danışmanları ve uzman kadrosu ile sizin yanınızda . Kromoterapi, Aromaterapi ve hidromasaj gibi yöntemler ile sağlıklı bir şekilde incelebilir, selülit probleminizden kurtulabilir ve cildinizin gençleşmesine yardımcı olabilirsiniz. Çünkü her kadın aynaya baktığında mutlu olmayı ister ve bunu hak eder.