: +90 216 369 1 369

Dermokozmetik Devi Casmara’nın Türkiye Distribütörü Slımwell

SLIMWELL A.Ş olarak, İspanya’nın dermokozmetik devi olan, Dünya’nın dört bir yanında ve Türkiye’de de kullanılan, özellikle soyulabilir maskeleri ile tanıdığımız Casmara markasının Türkiye Distribütörü olmaktan mutluluk duymaktayız.

 

40 yılı aşkın süredir kozmetik sektörüne öncülük eden firmaların başında gelen Casmara Labratuarları, kozmetik ile bilimi bir araya getirerek özel aktif içerikler ile yenilikçi formüller geliştirmektedir. 1979 yılında piyasaya ilk defa sunulmuş olan Soyulabilir Maskeler ile sektörün patlayan yıldızlarından biri olmuştur.

 

Ülkemizde sadece soyulabilir maskeleri ile tanınan Casmara, Temmuz 2017 itibari ile geniş ürün grubu ile piyasada.

 

Casmara bakım kitleri farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunarken, etkilerini ilk seanstan itibaren çok net bir şekilde gözlemleyebildiğiniz kişiye özel protokoller ile rakiplerinden ayrılıyor.

 

Akneli ve problemli ciltlerden, sıkılık kazanmaya ihtiyaç duyan oldun ciltlere, göz çevresi kırışıklıklarından, göz altındaki siyah halkalara kadar, Casmara bakımları ile tüm cilt problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Hatta, dövmelerinizin bile sağlığını düşünen Casmara, özel PERFECT TATTOO serisi ile dövmelerinizin solmamasını, daha sağlıklı, canlı ve cildinize dost olmasını sağlıyor.

 

Casmara en son teknoloji ile geliştirilmiş olan AGE DEFENSE serisi ile yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmaya ve yaşınız kaç olursa olsun her zaman genç bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı oluyor.

 

Casmara uygulaması yapan size en yakın merkeze ve ürünler ile ilgili detaylı bilgiye;

0216 369 1 369 numarasından ulaşabilirsiniz.

 

 

SLIMWELL A.Ş

Bağdat Cad. No: 310 K:3 D:6

Caddebostan / Istanbul

 

0216 369 1 369