: +90 216 369 1 369

Güzellik sektöründe yeni yatırımlar için yenilikçi marka Slimwell

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sağlık ve güzellik sektöründeki gelişmeler her geçen gün artıyor. Gözle görülür etkiye sahip gelişmeler ise insanların güvenlerini kazanıyor ve buna bağlı olarak yoğun talep de doğuyor. Bu durum yeni yatırım alanları arayan ya da işletmesini büyütmek, konsept değiştirmek isteyenler için ise güzel bir fırsat sunuyor.

Yenilikçi ve ileri teknoloji incelme ve zayıflama konsepti ile, Türkiye’de  “incelmede devrim” sloganıyla doğan Slimwell, incelirken sağlıklı, mutlu ve formda kalmayı sağlıyor. Spor salonlarına harcanan zaman ve eforu minimuma indiren Slimwell cihazları, sizi keyifli bir şekilde zayıflatırken vücudu diğer spor aktivitelerine göre çok daha az yorar ve hem fiziksel hem zihinsel olarak destek olur. Avrupa Birliği’nden ithal edilen zayıflama ve güzellik cihazları ile sektörde öncü şirketlerden biri haline gelen Slimwell, Türkiye’de olmayan yenilikçi ve son teknoloji cihazları getirmeye devam etmektedir.

Slimwell vakum, infrared, kolajen, ozon tedavisi, kromaterapi, aromaterapi ve birçok yeni teknoloji içeren cihazlarıyla Türkiye’de ilklerin markası olarak sektördeki yerini koruyor. Slimwell, Türkiye çapında 400’den fazla klinik ve güzellik merkezinde hizmet veren ve soyulabilir maskelerin mucidi olarak dünyada ün salan Casmara’nın da distribütörlüğünü yapıyor. Özellikle, iğnesiz kırışık açma, derinlemesine cilt temizliği, cilt çizgilerinin yok olması gibi birçok önemli işlemi düzenli bakım protokolleri ile kısa sürede yok eden Casmara, dünya çapında 60’dan fazla ülkede hizmet vermektedir.

Slimwell Türkiye kurucusu Mehmet Özarslan, cihazların kurulumu ve kullanımı konusunda yatırımcılara destek sağlıyor. Cihazları Türkiye’ye getiren, Slimwell Türkiye’nin kurucusu Mehmet Özarslan “Bir bel ağrısı sonucu gittiğim merkezde tanıştığım cihazların ağrılarıma iyi gelmesinin yanı sıra, sportif olarak da tatmin edici olduğunu fark ettim. Kısa bir araştırmanın ardından, bu cihazların asıl işlevinin, sağlıklı kilo kaybı, selülit tedavisi, lenf direnajı ve sıkılaşma sağlamak olduğunu öğrenince Türkiye’ye getirme kararı aldım. 2015 yılında Caddebostan Konsept Slimwell ile hizmet vermeye başladıktan kısa süre sonra artan talebe yetişemez duruma geldik ve 2016 yılında cihazın satışını gerçekleştirmeye başladık” diyor.

Yeni işletmeler kurmak ya da mevcut işletmesini büyütmek isteyenlere bir tür yatırım danışmanlığı sağlayan Özarslan; cihazların entegrasyonunu, personel ve cihaz eğitimlerini sağlarken yer seçimi fizibilitesinden, dekorasyon, işletme prensipleri, pazarlama ve reklam araçlarına kadar pek çok konuda danışmanlık hizmeti de veriyor.