: +90 216 369 1 369

Ice Care Cryo

Cryo Ice Care Dondurma Bakımı, kriyoterapi ve lokal kriyostimulasyon için 50 litrelik sıvı azot içeren hareketli, modern bir kriyojenik cihazdır.

Cihaz, klinikler, hastaneler, kaplıcalar ayrıca rehabilitasyon, fizyoterapi ve kozmetik odalar için önerili. Taşınması kolay ve fonksiyonel bir cihazdır.

Cryo Ice Care, kriyoterapi tedavileri sırasında hastanın cilt yüzey sıcaklığını ölçen yenilikçi bir cihazdır. Üfleme ağzında bulunan bir sensör, terapistin soğuk kriyojenik darbeye maruz kalan vücut alanının sıcaklığını kontrol etmesini sağlar. Sonuç olarak, terapistin kriyostimulasyonun eşit ve verimli bir şekilde gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğini kontrol etmesi daha kolaydır ve hafif bir sinyal sayesinde kendisine aşırı cilt soğutma ve donma riski konusunda bilgi verir.

Cihaz, tedavi parametrelerini gösteren LCD ekranı olan uzaktan ve büyük bir dokunmatik panel kullanılarak kontrol edilir. Düzgün ayarlanmış üfleme kuvveti, kriyoterapiye tabi tutulacak alanın büyüklüğüne uyarlanmış en uygun tedavi parametrelerini seçme olanağı verir.

Kriyoterapi en eski fizyoterapi yöntemlerinden biridir. Soğuk arıtma, buzul ve kar anestetik olarak kullanıldığı Ortaçağ’da zaten bilinmektedir. Bu, fiziksel zindeliği sağlamaya ve sağlığı iyileştirmeye yarayan etkili bir tedavi şeklidir.

  Bunlara da Göz Atın

  Bodyshape

  Bodyshape

  Ozon, Vakum ve Kolajen ile Oluşan Alçak Basınç Ortamında Kilo Kaybı

  DETAY
  Body Slimmer

  Body Slimmer

  Eşsiz Teknoloji

  DETAY
  Aqua Slimmer

  Aqua Slimmer

  Eşsiz Teknoloji

  DETAY
  Roll Slimmer

  Roll Slimmer

  EŞSİZ TEKNOLOJİ

  DETAY
  Couch Slimmer

  Couch Slimmer

  Eşsiz Teknoloji

  DETAY
  Infrashape

  Infrashape

  YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİ İLE

  DETAY
  Hydroshape

  Hydroshape

  Sudan Gelen Sağlık ile Hızlı İncelme

  DETAY
  Rollshape

  Rollshape

  2500 Yıllık Uzakdoğu Masaj Tekniği ile Selülit Tedavisi

  DETAY
  Infrashape Horizontal

  Infrashape Horizontal

  Yatay Bisiklet ile Devrimsel Zayıflama Cihazı

  DETAY
  ActivCouch

  ActivCouch

  Özel Tasarım Masaj Koltuğu

  DETAY