: +90 216 369 1 369

Infrashape Horizontal

Infrashape horizontal,  kızılötesi ışınları ve kolajen lambalarının yatay bir bisiklet etrafında tasarlandığı sıradışı ve devrimsel bir zayıflama cihazıdır. Cihazın içerisindeki düzenek, postürünüze en uygun şekilde pozisyonlanarak uygun kaslarınızın çalışmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Infrashape horizontal, farklı sebeplerden dolayı kilo almış ve kilo vermekte zorluk çeken kişiler için uzun süreli çözüm oluşturacak niteliktedir.

Cihazın içerisindeki düzenek, yağ dokusunu kırarak vücuttan atmayı kolaylaştırıp vücudun temizlenmesini ve sağlığına kavuşmasını sağlar.

Günümüz dünyasında vücudumuz hava, su ve yediğimiz yiyeceklerden dolayı sıkça toksine maruz kalır. Infrashape horziontal’ın teknolojisi bu toksinleri vücuttan atmaya yardımcı olur ve bu sayede metabolizmanızı güçlendirip, direncinizin artmasını sağlar.

Infrashape horizontal stresten arınmanızı kolaylaştırır, endorfin salgılamanıza yardımcı olarak, psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissettirir.

Infrashape horizontal kullanımı ile güçlenen kaslarınız ve hızlanan metabolizmanız sayesinde kilo alım eğiliminiz azalır.

  Bunlara da Göz Atın

  Hydroshape

  Hydroshape

  Sudan Gelen Sağlık

  DETAY
  Bodyshape

  Bodyshape

  Alçak Başınç Ortamında Yürüyüş Bandı

  DETAY
  Rollshape

  Rollshape

  2.500 Yıllık Uzakdoğu Masaj Tekniği

  DETAY
  Ice Care Cryo

  Ice Care Cryo

  Dondurma Bakımı

  DETAY
  ActivCouch

  ActivCouch

  Özel Tasarım Masaj Koltuğu

  DETAY