: +90 216 369 1 369

Sağlıklı İncelme Cihazları ile Merkezinizi Farklılaştırma Avantajları

Günümüzde profesyonel cihazlardan yardım alarak bölgesel yağlarından kurtulmayı seçen binlerce insan ve dolayısıyla bu talebe cevap vermek üzere, bu konuda hizmet veren birçok güzellik merkezi var. Durum böyle olunca tüm bu alternatiflerin arasından sıyrılarak fark yaratmak zor olabilir. Ancak tercihinizi acısız, ağrısız ve son derece sağlıklı incelme cihazları olan Slimwell cihazlarından yana kullanırsanız merkezinizi kolayca rakiplerinizden bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Her biri en son teknolojiler kullanılarak geliştirilmiş Slimwell cihazları, birbirinden farklı amaç ve özellikleriyle merkezinizin ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Bölgesel incelmede su direncini kullanan Hydroshape, vakum ve kızılötesi teknolojileriyle ürettiği düşük atmosferik basınçlı devrim niteliğinde incelme cihazı Bodyshape, Uzakdoğu masaj tekniğiyle selülit problemi olan bölgeleri hedef alan Rollshape, bedensel rahatlama için özel olarak geliştirilmiş, tüm vücuda masaj uygulayan Activcouch, kızılötesi ışınları ve kolajen lambalarını yatay bisikletle birleştirerek yağ yakımını kolaylaştıran Infrashape Horizontal ve farklı tedaviler sırasında hastanın cilt ısısını ölçerek cilt dokusuna zarar vermeden, yüksek dereceli soğuk hava ile cildi tedavi edenIce Care Cryo… Her biri sağlıklı bir şekilde kalıcı sonuç almak üzere tasarlanmış Slimwell cihazları, herhangi bir cerrahi müdehaleye maruz kalmadan fazla yağlarından kurtulmak isteyenler için özellikle ideal. Merkezinizde Slimwell cihazları kullanarak günlük yaşamın akışından kopmadan ve bıçak altına yatmadan hızlı ve kolay bir şekilde incelmek isteyen hastalarınız için ideal hizmeti sağlayabilirsiniz.

Eğer siz de merkezinizde sağlıklı incelmeyi en iyi şekilde sunmak istiyorsanız daha fazla bilgi almak için bizimle bir an önce iletişime geçin!