: +90 216 369 1 369

Slimwell Cihazları ile Farklılaşmanızı Sağlayan 5 Faktör

Bugün bölgesel incelme, fazla yağlardan kurtulma ve selülitle mücadele problemleri olanlar soluğu en yakın güzellik merkezlerinde almakta. Sağlık sektörü, özellikle estetik sağlık söz konusu olduğunda giderek gelişmekte ve dolayısıyla her geçen gün yeni bir güzellik merkezi açılmakta. Peki rekabet bu kadar fazlayken, sizi rakiplerinizin bir adım önüne ne geçirebilir? Biz, Slimwell cihazları diyoruz…

Yenilikçi

Slimwell cihazları, son teknolojilerle geliştirilmiş, alanlarında çığır açan cihazlardır. Merkezinizin teknolojik yenilikleri her zaman en yakından takip etmesi ve müşterilerine en yeni yöntemlerle hizmet vermesi şüphesiz sizi rakiplerinizin önüne taşıyacaktır.

Hızlı

Merkezinizi rakiplerinizden geriye düşürebilecek şeylerin başında, zaten günlük yaşam yoğunluğuyla mücadele eden müşterilerinize hantal ve yavaş hizmetler sunmaktır. Slimwell cihazlarının hepsi son derece hızlıdır; üstelik günlük yaşamı kesintiye uğratmayacakları gibi, uygulamalardan da çok daha hızlı sonuç almanızı sağlarlar.

Hijyenik

Söz konusu güzellik merkezleri olduğunda hijyen önem listesinin en başında gelmektedir. Merkezinizde kullandığınız cihazlar aynı gün içerisinde birkaç farklı kişi tarafından kullanıldığından her zaman hijyenik olmaları çok önemlidir. Slimwell cihazları, hijyen konusunda da merkezinizin farkını ortaya koymanıza yardımcı olur.

Ağrısız

Her biri kendi alanında devrim niteliğinde olan Slimwell cihazları, iğnesiz, cerrahi operasyonsuz ve dolayısıyla acısız ve ağrısız uygulamalar gerçekleştirir. Bu sayede, sunduğunuz hizmetlerden yararlanmak isteyen ancak ağrısız bir uygulama isteyen müşterileriniz için ideallerdir.

Sağlıklı

Spor yapmaya vakti olmayan, ancak yine de sağlıklı bir şekilde zayıflama ve bölgesel incelmeye sahip olmak isteyenler için Slimwell cihazları birebirdir. Üstelik Slimwell cihazları ile sağlanan bu sağlıklı incelme kalıcı olacağından, merkezinizin sonuç verme konusundaki farkını  da öne çıkarır.

Slimwell cihazları hakkında daha fazla bilgi almak ve merkezinizin farkını ortaya koymak için bir an önce bizimle iletişime geçin!