: +90 216 369 1 369

Spor Anlayışı BodyShape ile Değişiyor

Herkes spor yapmak, hareket etmek daha sağlıklı ve dinç olmak istiyor. Ama çoğu zaman iş hayatı, şehir hayatının yoğun temposu, yorgunluk bu isteği hayata geçirmeye engel oluyor. Spor salonlarına saatlerce zaman harcamak istemeyen, salonların kalabalığından hoşnut olmayan kişilerin yeni keşfi BodyShape. Bodyshape kişiye kendine özel odada, özel bir koşu bandında sadece yarım saatte 1.000 kalori yakma fırsatı sunuyor. Yorucu, kalabalık spor salonlarından sıkılan herkes için artık yeni bir alternatif olan Bodyshape vücudunu şekle sokmak, kilo vermek isteyenler için alternatif oluşturuyor.

Bodyshape, yüksek teknoloji ile Avrupa Birliği’nde üretilmiş bir sıkılaşma ve incelme cihazı. Koşu bandı üzerinde bir yandan yürür veya koşarken, diğer yandan vakum ve kızılötesi teknolojileri ile donatılmış, düşük atmosferik basınç ortamında, kullanıcının haftada ortalama 5000 kaloriye kadar yakmasını sağlıyor.

Tüm teknoloji bileşenleri kasların enerji tüketimini arttırmaya yönelik olan BodyShape ile maksimum bölgesel incelme, vücuttan su atma ve kilo kaybı sağlanmaktadır. Aynı zamanda lenfatik drenaj etkisi de olan cihaz kas bağ dokularını uyararak cilt dokusunun düzelmesine yardımcı olur.

BodyShape’in etkisini keşfedenler sayesinde artan kullanıcı sayısı ile, yeni bir yatırım yapmak kendi işini kurmak isteyenler için de farklı bir alternatif doğmuş oluyor. Slimwell cihazları, işletme sahiplerinin de hizmetlerine yenisini eklemeleri ve farklılık yaratmaları için cazip bir fırsat olarak karşısına çıkıyor.