: +90 216 369 1 369

Uzakdoğu Masajının Teknolojiyle Buluşmuş Versiyonu Rollshape

Günümüz insanlarının en büyük şikayeti, vakitsizlikten kaynaklanan bedensel ve psikolojik yorgunluk. Şehrin kalabalığından, karmaşasından yorulanlar iş çıkışında bir an önce eve gidip ayaklarını uzatıp dinlenmeyi hayal ederken birçoğu için aynı kalabalığa maruz kalacağı spor salonlarına gitmek işkence gibi geliyor. Bu ihtiyaca hizmet eden Slimwell cihazları ise, hem sakin bir ortamda keyifli spor yapma imkanı sunuyor hem de dinlenmeyi sağlıyor. Slimwell konsept mağazaları ise kullanıcıya kendini özel hissettirebileceğiniz bir salon olma özelliğini taşıyor.

Slimwell cihazları bireylerin sorunlarına yönelik ve tamamen sağlıklı ve kaliteli hizmet sunmayı sağlıyor. 2.500 yıllık Uzakdoğu masaj tekniğinin günümüz teknolojisine uyarlanmış hali olan Rollshape kullanıcının kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımı sağlıyor. Üstelik bunu yaparken masaj yöntemi sayesinde rahatlamayı ve kişilere kendini iyi hissetme imkanı sunuyor. En büyük özelliği selülitlerle savaşmak olan Rollshape 10 seanslık kullanım sonucunda hem incelme, hem de selülitlerde gözle görülür derecede azalma sağlıyor.

Etkisini keşfedenler sayesinde her geçen gün daha fazla kullanıcının talep gösterdiği Rollshape, çok sayıda merkezde yer alıyor ve bu sayı gün geçtikçe hızla artıyor.